Strona główna » Zwroty

Zwroty

Jak przebiega procedura zwrotu:

Kontakt z nami


Poinformuj nas drogą mailową o decyzji zwrotu towaru. Wyślij wiadomość na adres sklep@mrozbike.pl podaj numer zamówienia i nazwę produktu, który chcesz zwrócić. Zwracany towar nie może nosić śladów eksploatacji i montażu, musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

Przekazanie produktu

Dostarcz nam produkt, który chcesz zwrócić. Przesyłkę z dopiskiem "Zwroty" prosimy wysłać na adres Mrozbike Adam Mróz, ul. Centralna 24, 86-031 Osielsko. Do przesyłki dołącz dowód zakupu oraz wypełniony Formularz odstąpienia od umowy, co znacznie przyśpieszy procedurę zwrotu.

Korekta i potwierdzenie

Po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu czy produkt jest nieużywany i pełnowartościowy wystawimy korektę faktury VAT lub paragonu. Zostanie ona przesłana na adres email podany w zamówieniu. Po zapoznaniu się z wiadomością prosimy o potwierdzenie otrzymania i akceptacji korekty.

Zwrot środków

W terminie 14 dni od chwili złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy pieniądze zostaną zwrócone na rachunek bankowy, z którego była dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem prosimy o wpisanie numeru rachunku do zwrotu na formularzu odstąpienia od umowy.
 

Przejdź do strony głównej
Sklep MrozBike Mrozbike
Aby zapewnić Tobie najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie, używamy plików cookie. Korzystając z mrozbike.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu