W dniach od 23.11. do 12.12. sklep stacjonarny i serwis będą nieczynne. Działać będzie jedynie sklep internetowy. Wracamy do Was po przerwie. Za utrudnienia przepraszamy. Zespół Mrozbike

Strona główna » Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

1. Sposoby i terminy płatności za produkt

 1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
  • Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
  • Płatności elektroniczne dzięki operatorowi Tpay.com (dawne Transferuj.pl).
  • Zakup ratalny dzięki Santander Consumer Bank S.A.
  • Zakup ratalny dzięki Credit Agricole Bank Polska S.A./
  • Przelew bankowy na numer konta: 42 1050 1139 1000 0092 3288 4206, ING Bank Śląski

 

2. Termin płatności:

 1. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem (o ile są dostępne), płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

3. Koszt, sposoby i termin dostawy oraz odbioru produktu

 1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Polski.
 2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
 3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
 4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
  • Przesyłka kurierska w przypadku przedpłaty.
  • Transport kupującego (należy wcześniej o tym powiadomić mailowo lub telefonicznie Sprzedawcę).
  • Odbiór osobisty. Jest możliwy pod adresem:  „MrozBike Adam Mróz”, 86-031 Osielsko, ul. Centralna 24 – w dni robocze, w godzinach od 11:00 do 16:00 lub w innych godzinach ustalonych telefonicznie przez Strony.
 5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  • W przypadku sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 dni roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Przejdź do strony głównej
Sklep MrozBike Mrozbike
Aby zapewnić Tobie najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie, używamy plików cookie. Korzystając z mrozbike.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu