
Nawigacja rowerowa Garmin Edge 830 z ekranem dotykowym zapewnia pełną kontrolę na trasie. Dostarcza wszystkie niezbędne informacje, wspiera i poprawia bezpieczeństwo jazdy. Bez obaw wyruszysz w nieznane, wiedząc, że masz pełne wsparcie. Nawigacja daje o wiele więcej możliwości niż tradycyjne liczniki czy aplikacje w telefonach. Zobacz, o ile więcej.
Nawigacja Garmin Edge 830 pozwala odkrywać i planować wszystkie trasy. Zarówno te popularne, jak i mniej uczęszczane. Funkcja CLIMBPRO pokazuje kąt nachylenia terenu i przekazuje informację, jak długo trzeba jeszcze jechać po górę. Nawigacja pokazuje stopień trudności trasy i płynność, z jaką ją pokonujesz. Dzięki temu lepiej zaplanujesz wysiłek i na pewno się nie zgubisz.

Nawigacja niczym trener zaplanuje treningi i będzie je kontrolować. Dzięki synchronizacji z aplikacją Training Peaks można zaplanować ćwiczenia i łączyć się ze społecznością Garmin Connect. Statystyki jazdy pozwalają ocenić wydajność jazdy, pokonywany dystans, czas spędzony na trasie, liczbę skoków, obciążenie treningowe. Wszystkie dane są przedstawiane w czytelny sposób, dlatego z łatwością zorientujesz się, jak prezentuje się jakość Twoich treningów i jak reaguje organizm.
Nawigacja jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach – w słońcu, deszczu, w różnych temperaturach i na różnych wysokościach. Bateria pracuje nieprzerwanie do 20 godzin w trybie GPS i do 40 godzin w trybie oszczędzania.
Czujniki: System: GPS, Glonass, Galileo
Wysokościomierz barometryczny
Mapy: Internal memory only
Trasy: 100 slotów
Bateria: Litowo-jonowa
Czas pracy baterii: do 20 godzin w trybie treningu GPS
Tryb oszczędzania Baterii
Możliwość ładowania podczas jazdy
Wyświetlacz: Kolorowy, Dotykowy
Rozdzielczość: 246 × 322 piksele
Przekątna: 2,6
Waga (szacunkowa): 79,1g
Kompatybilność: Łączność: ANT+, Bluetooth, Wi-Fi
Zgodność ze smartfonami: iPhone, Android
Możliwość sparowania z systemem E-bike Shimano Steps
Urządzenia Garmin Varia
Dodatkowe informacje: Wodoodporność: IPX7
Funkcji ClimbPro: automatycznie pokazuje pozostały do pokonanaia wznios
Garmin Cycle Map
Dodatkowe akcesoria: Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
Uchwyt standardowy
Linka zabezpieczająca
Przewód USB
Dokumentacja
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.